درخواست وقت ملاقات

درمان سلولیت

بادی اف ایکس، Body FX، راه حل جدید درمان بدون جراحی و دراز مدت برای کاهش ظاهر ناخوشایند سلولیت و رسیدن به بهبودی است. بادی اف ایکس، روشی است که بدون استفاده از جراحی و لیبو ساکشن، به بدن شما شکل مناسب جدیدی می دهد.

بادی اف ایکس، بهترین راه حل برای رهایی از چربیهای زیرِ شکم و پایینِ کمر است.

بادی اف ایکس چگونه عمل می کند؟

این روش ترکیبی است از روشهای مختلف کلینیکی که به اثبات رسیده اند از جمله انرژی رادیو فرکانس، گرم کردن بافتهای عمقی، و مکش با ایجاد فشار منفی. انرژی امواج رادیویی با پخش گرما در پوست و لایه های زیرین باعث گرم شدن و انقباض بافتها می شود سپس مکش و ضربان کنترل شدۀ انرژی با هم منجر به تشکیل بدنی زیبا می شوند.

این روش درمان تا چه حد امن است؟

سری انرژی امواج رادیویی بوسیله سلسله ضربانهای 1 میلیون سیکل در ثانیه، اگر شدید به نظر بیاید، بسیار امن است. برای به حد اکثر رساندن راحتی، دمای بدن با باز خورد دقیق دمای پوست کنترل می شود. این مونیتورینگِ حرارتی بیشترین کنترل دما راامکان پذیر می کند.

آیا درد دارد؟

اغلب استفاده کنندگان از این روش آن را روشی راحت می دانند. در طول درمان می توان انتظار گرم شدن پوست و حس مکش خفیفی داشت که درنتیجۀ کار امواج رادیویی و مکش برای صاف کردن بسته های چربی بوجود می آید.

چند جلسه مورد نیاز است؟

یک دورۀ هشت هفته ای شامل جلسات هفتگیِ درمان، توصیه می شود. در چند جلسۀ ابتدائی می توان پیشرفت در بهبودی را همراه با حس نرمی و صافی در سطح پوست در نقاط تحت درمان مشاهده کرد.

چه نوع مراقبتهایی پس از درمان مورد نیاز است؟

تقریباً هیچ مورد نا موفقی در این روش وجود ندارد. بیماران ممکن است متوجه قرمزی و گرما در نقاطی که مورد درمان قرار گرفته اند شوند کهپس از چند ساعت بر طرف خواهند شد. این احساس گرما چیزی شبیه حس بعد از ماساژ است که افراد را از فعالیتهای منظمشان باز نخواهد داشت.

چنانچه داوطلب استفاده از این روش هستید با متخصص زیبایی خود تماس بگیرید.