درخواست وقت ملاقات

لایه برداری شیمیایی

این فر آیندی است با هدف از بین بردن یا تهدید آکنه ها و کاهش زخم های آکنه، کاهشچروک ازعمق کم تا زیاد، تهدید کردن لکه ها ( بهبود ساختمان پوست با از بین بردن لکه های ناشی از سن، نقاط پس از زایمان، صدمات ناشی از آفتاب) بهبود پوست دارای خلل و فرج به صورت از بین بردن سلولهای سطحی پوست و آمدن سلولهای جوانتر به سطح. لایه برداری شیمیایی بر اساس لایه برداری از پوست در عمقهای مختلف است مطابق با برنامه ریزی فرد محوری مشتقات اسید خاص مانند گلیکولیک اسید ، یک اسید میوه ای که کوچکترین مولکول را دارد.

لایه برداری شیمیایی چگونه انجام می شود؟

توصیه می شود که این عمل در زمستان انجام شود که امکان محافظت در مقابل اشعه آفتاب بیشتر است.این عمل ابتدا در غلظت کم شروع شده و بتدریج غلظت زیاد می شود. فاصله بین جلسات بستگی به حساسیت پوست دارد. ابتدا بعد از یک هفته عملیات تکرار می شود و زمان ایده آل 2 تا 3 هفته است. تعداد جلسات از شخصی به شخص دیگر متفاوت است اما بطور متوسط 6 تا 8 تااست. موفقیت در درمان مستقیماً متناسب با پذیرش و توجه وی به توصیه هاست.

در چه موقعیتهایی لایه برداری شیمیایی انجام نمی شود؟

این تکنیک در تمام موقعیتها قابلانجام است به جز مواردی که در فرد زخم باز، تبخال، آلرژی، حاملگی، آفتاب سوختگی و روزاسه ( عروق مویرگی که آناتومیکی نزدیک به سطح هستند) وجود دارد.

برگشت به زندگی اجتماعی بعد از لایه برداری شیمیایی

ای کار معمولاض یک تا یک ونیم ساعت طول می کشد و شما می توانید بلافاصله بعد از عملیات به زندگی اجتماعی خود برگردید. خشکی، پوست پوست شدن و قرمزی بعد از عمل مانعی برای شما در زندگی اجتماعی اتان نخواهد بود. از لوسیون ضد آفتاب هر دو ساعت یک بار می بایست استفاده شود. برای مدت معین از رفتن به حمام ترکی، سونا، استفاده ازآب داغ، ماساژ و هر فعالیت فیزیکی که باعث تعریق می شود خود داری شود.ارایش کردن تا چند روز بعد از عمل نباید انجام شود.