درخواست وقت ملاقات

درماپِن™

درماپن™ چیست؟

درماپن™ با تکنیک همه چیز در یک چیز ، دستگاهی است که با لایه برداری و مزو تراپی سعی در احیای پوست از داخل و خارج دارد.

درماپن™ از سوزنهای تیتانیوم و یک مینی مخزن برای ذخیره مواد ضد پیری مورد نیاز پوست تشکیل شده است.در درماپن سوزنهایی مانند قلم به طول 0.5 تا 2.5 میلی متر بسته به نیاز بیمار وجود دارند این سوزنها به منظورلایه برداری در هر ثانیه 50 تا 150 سوراخ ایجاد می کنند . تعداد سوراخها بستگی به نیاز بیمار دارد.

مواد مرطوب کننده، ضد لک و ضد پیری در مخزن قرار دارند، این مواد برای افزایش اثر بخشی وارد پوست می شوند.

درماپن™ کاربرد مزو تراپی نیز دارد که پوست را از داخل ساپورت می کند. به این ترتیب این تکنیک از سایر روشها که فقط روی منطقه قابل رؤیت پوست کار می کنند متمایز می شود. علاوه بر طول سوزن ها و تعداد مخازن ، مواد مورد استفاده نیز بسته به نیازهای بیمار فرق می کند. بعد از آن کوکتلی از مواد آماده شده و توسط درماپن در ناحیه مورد درمان نفوذ می کند.

مزیت دیگر درماپن این است که برای بهتر شدن عمل ازمحصولات خاص دارای تکنولوژی نانو است برای از بین بردن لک، کاهش چروک و کاهش حلقه های تیره و ادم و غیره .

همانطور که میدانیم قوی کردن پوست با ویتامین و هیالورونیک اسید که به صورت خارجی اعمال می شود به دلیل مانع پوستی موفقیت محدودی دارد. فاکتورهای رشد، کاشت سلولهای بنیادی، ویتامینها، و سرم ها که از طریق کانالهای کوچک که توسط درماپن باز شده به نقاط عمقی تر پوست می رسند میزان موفقیت دستگاه و دوام نتایج را بالاترمیبرد.

درماپن در کجا استفاده می شود؟

  • از بین بردن زخم آکنه ( ملایم تا متوسط، عمیق تا خیلی عمیق)
  • از بین بردن لک
  • کاهش چروک متوسط تا عمیق
  • کوچک کردن منافذ پوست در پوستهای دارای منافذ بزرگ
  • کام کردن آثارترک
  • کاهش ریزش مو
  • کاهش آثار زخم ناشی ازسوختگی
  • کاهش سلولیت

از بین رفتن اثرات ناشی ازانجام کار چقدر طول می کشد وچند جلسه درمان مورد نیاز است؟

در سایه خاصیت قابلیت ارتجاعی پوست میکرو کانالهای ایجاد شده توسط درماپن ظرف 15 تا 30 دقیقه از بین می روند. بسته شدن کاملآنها ممکن است چند ساعت طول بکشد.اگر قلم با سوزن کوتاه 0.5 میلیمتری استفاده شود فرآیند بر اساس نوع پوست ونحوه انجام کار هفتگی یا دو هفته یکبار خواهدبود.

اگر قلم با سوزن بلندتر مورداستفاده قرار بگیرد فرآیند هر 4 هفته یکبار انجام خواهد شد. توصیه می شود 3 جلسه برای مراقبت و بازسازی سطحی در مورد پوستهای بدون مشکل تشکیل شود. 6 جلسه برای از بین بردن لکه های پوست، 8 جلسه یا بیشتر برای درمان آکنه، زخم، وجای سوختگی.

بعد از انجام کار چه حسی ایجاد می شود؟

تقریباً هیچ دردی در هنگام انجام کار احساس نخواهد شد. بنابراین نیازی به استفاده از کرم بیحسی نیست. قرمزی تقریباً پس از 30 تا 45 دقیقه از بین خواهد رفت. شخص می تواند از همان روزبه زندگی روزمره خود بر گردد .هر چندتوصیه می شود که از شستن صورت و استفاده ازلوازم آرایش در آن روز خودداری شود. به شما توصیه میکنیم که از مواد حاوی رتیونیک اسید قوی، آلفا هیدروکسی اسید و ویتامین ث قوی تا سه روز بعد از درمان استفاده نکنید. همچنین برای کمک به بازسازی پوست استفاده از مرطوب کننده در این سه روز توصیه می شود. مهمترین چیزی که نباید نا دیده گرفت استفاده مداوم از کرم ضد آفتاب است.

چه تفاوتهایی بین این روش و روش لیزری ضد پیری وجود دارد؟

امتیازات این روش عبارتند از:

در مقایسه بین هزینه و فوائد حاصل از آن این روش بسیار اقتصادی است. این روش دارای کمترین عوارض جانبی است. این روش قابل اجرا در نواحی بسیار کوچک مانند دور چشمها است در حالیکه در روش لیزری این امکان وجود ندارد. این روش برای تمام انواع پوستها انجام پذیر است.