درخواست وقت ملاقات

سِفت کردن پوست

فورما، با استفاده از امواج رادیویی انقباض بهینۀ کلاژن را در لایه های عمقی پوست فراهم می کند. انرژی امواج رادیویی کلاژنهای جدید را شبیه سازی کرده وباعث تقویت قابلیت ارتجاعی پوست به صورت طولانی مدت در پوست شما می شود.

فورما چگونه عمل می کند؟

فورما بر اساس موفقیتهای بالینی بدست آمده در تکنولوژی اِی.سی.ای (بدست آوردن، کنترل، توسعه) بوجود آمد. این تکنولوژی با استفاده از انرژی امواج رادیویی بر روی لایه های عمقی پوست عمل می کند، بدون اینکه منطقه ای خاص، بیشتر یا کمتر مورد درمان قرار بگیرد. این روش بیشترین و ثابت ترین نتایج را تضمین می کند.

آیا فورما برای من است؟

فورما برای هر نوع پوستی مناسب است، و همچنین برای افرادی که به دنبال یک روش غیر تهاجمی و طبیعی در بهبود رنگ پوست واختلالات بافتی هستند روش مناسبی است.

چه مناطقی می توانندتحت درمان قرار بگیرند؟

فورما می تواند هم درچهره و هم در بدن مورد استفاده قرار بگیرد. قسمتهایی که معمولاً درچهره، تحت درمان قرار می گیرند شامل: پیشانی، چین و چروک گوشۀ چشم، پِلکِ بالا، خطِ خنده در اطراف بینی و دهان، غبغب و گردن هستند. در بدن معمولاً بازوها و زیر بغل، شکم و سایر قسمتهایی که نیاز به سفت شدن دارند تحت درمان قرار می گیرند.

آیا درد دارد؟

فورما اساساً روشی بدون درد است که به واسطۀ تکنولوژی دقیق و عمل بر روی لایه های عمقی پوست بدون خطا است. وجود قرمزی خفیف پس از عمل، در مناطق تحت درمان که بعد چند روزاز بین خواهند رفت بسیارعادی است.

چند جلسه مورد نیاز است؟

توصیه می شود جلسات به صورت هفتگی و در یک دورۀ شش هفته ای انجام شود. در افرادی که مشکلات خفیف تر هستند جلسات کمتر و هفته های بین جلسات درمان بیشتر خواهد بود. زمان بندی بر اساس ارزیابی پیش از درمان انجام خواهد شد.

آیا این روش می تواند به صورت ترکیب با سایر روشهای درمانی مورد استفاده قرار گیرد؟

بله، فورما می تواند همراه با درمانهای لیزری، فیشیال، تزریقی، ویا فیلینگ مورد استفاده قرار بگیرد. لطفاً هنگام استفاده از روشهای ترکیبی با متخصص زیبایی خود مشورت کنید.

فراکتوتال فیشیال چیست؟

فراکتوتال فیشیال یک سری روش درمانی است که در آن از روش درمانی فورما و ترکیب آن با فراکتورا ریفیسینگ و لومِکا فوتو فیشیال استفاده می شود. این روش، روشِ بهینۀ نو سازی پوست است که تمام مشکلات پوستی مانند شُل بودن پوست، نا هماهنگی در رنگ ، نا صافی در بافتِ پوست و چین و چروک و تجمع رنگدانه ها در پوست را در بر می گیرد.

لطفاً درصورت تمایل به استفاده از این روش با متخصص مشورت کنید.