درخواست وقت ملاقات

لایت فیلر-اکسیر جوانی

پوست ما پیر می شود و درخشش و سرزندگی خود را به مرور زمان از دست می دهد.

مهمترین علت آن از دست دادن و کاهش مقدار هیالورونیک اسید است. کیفیت تغذیه و روش زندگی ما نیز بر این روند تأثیر دارد.هیالورونیک اسید با خاصیت حفظ آب کمک می کند که پوست مرطوب و زنده به نظر آید .

شادابی و حجم چهره در یک کودک با افزایش سن کاهش می یابد. لایت فیلر روشی است برای احیا، ایجاد رطوبت و همچنین چگالش دوبارۀ پوست.

این عمل در مورد تمام انواع پوست امکان پذیر است. این یک روش نو است شامل 2 یا 3 جلسه با فاصله زمانی دو هفته ای و تأثیر آن 1 تا 1.5 سال پایدار است.

نتیجه بعد از اولین جلسه قابل مشاهده است. عملیات با فراهم کردن ترکیب اسید هیالورونیک انجام می شود که برای احیای سلولها و درخشش پوست مورد نیاز است. در ترکیب آمینو اسید، آنتی اکسیدان و ویتامین نیز وجود دارد که پوست را احیا می کنند.

این عملیات می توانند بر روی صورت، گردن، منطقه دکولته در شانه ها و دستها انجام شوند.

این همچنین حلقه های زیر چشم را نیز کاهش می دهد. در ادامه این روند پوست مرطوبتر و زنده تر به نظر می آید و کاهش در چروک ها به چشم می خورد.با پر شدن خطها، چهره پرتر به نظر می رسد و با از بین رفتن نقاط تیره، چهره روشن تر خواهد شد.

مهمترین امتیاز این روش این است که در آن سیال وجود دارد در صورتی که در سایر روشها که چروکها پر می شوند ویسکوز وجود دارد. در منطقه کوچکی مانند پلک از آنجا که پوست بسیار نازک است ممکن است مشکلاتی بوجود بیاید مانند تراکم و یا نا هماهنگی روی پوست. در این روش اینگونه مشکلات وجود نخواهند داشت. عملیات در ناحیۀ زیر چشم در یک جلسه انجام پذیر است و تا 1 سال پایدار است.