درخواست وقت ملاقات

حجیم کردن لب توسط حجم دهنده ها

برجسته کردن لب

شکل دادن خاص به لب، پروسه ای شامل برجسته کردن لب با تزریق متدی است که می تواند خیلی سریع انجام شود، با کمترین عوارض جانبی و نتایج رضایتبخش بسته به مهارت دکتر. برجسته کردن لب فر آیندی است که در آن از طریق تزریق حجم دهنده ها با سوزنهای مخصوص سر نازک مستقیماً به بافت لب یا مناطق اطراف آن وارد می شوند بدین ترتیب شکل لب تغییر کرده، حجیم تر شده و چروک اطراف ان کم می شود. عمل زیبایی لب فقط روی قسمت قرمز لب نیست . عمل برجسته کردن در اطراف لب نیز انجام می شود نه تنها جهت زیبایی ظاهر لب بلکه برای زیباتر شدن همه تظاهرات صورت. برای مثال درست کردن شکل لب بالا وکمی بالا کشیدن گو شه لبها ظاهر زیباتری به لبها می دهد.

اولین قدم در این کار این است که با دکتر خود در مورد آنچه می خواهید صحبت کنید. ابتدا باید این واقعیت را قبول کنید که لبهای شما ساختاری هستند بر اساس ژنها ی شما و مخصوص شما. آنها می توانند زیباتر شوند و حجیم تر شوند اما هیچگاه کاملاً تغییر نخواهند کرد.

قبل از عمل بیحسی موضعی سطحی توسط تزریق ایجادخواهد شد. این امر به راحتی شما و بی درد بودن عمل تا حد امکان کمک می کند. بعضی از مواد پر کننده خود دارای مواد بیحسی هستند. سپس با تکنیکهای مختلف ماده پر کننده تزریق می شود. مادامیکه ماده پر کننده مناسب انتخاب شود موفقیت در عمل بستگی به تکنیک و مهارت متخصص دارد. اطمینان از هماهنگی شکل جدید لب با صورت شما بسیار مهم است چون تأمین کننده احساس رضایت در شماست. انجام این عمل به افرادیکه ساختمان چهره ریز، بینی و یا دهان کوچک دارند توصیه نمی شود. لبهای بیش از حد برجسته ظاهر غیر طبیعی به لبها می دهند. به عنوان اصل کلی، لب پایین باید نازکتر از لب بالایی باشد.