درخواست وقت ملاقات

هایپرهیدروزیس ( تعریق بیش از حد زیر بغل)

هایپر هیدروز یا تعریق بیش از حد مشکل بزرگ بیشتر مردم است. تعریق بیش از حد می تواند در تمام بدن یا در قسمتهای خاصی وجود داشته باشد. به عنوان نشانه های موضعی معمولاً تعریق در زیر بغل، دستها و پاها وجود دارد.

تعریق ممکن است با طبیعت فرد ارتباط داشته باشد. بعضی از مردم در هنگام حرکت یا وقتی دچار استرس می شوند زیاد عرق می کنند. این حالت مشکل سلامتی برایفرد تلقی نمی شود. تعریق موضعی شامل عرق کردن دستها، پاها یا زیر بغل ویژگی ساختمانی است ودر ارتباط با بیماری داخلی نیست. علائم درمدت استرس بیشتر می شوند. تعریق دستها هنگامم دست دادنف نوشتن و گرفتن چیزی آزار دهنده است. تعریق کف پایی ( عرق کردن بیش از اندازه پاها) راه را برای عفونتهای قارچی و باکتریایی هموار می کند. این عارضه باعث ایجاد لک در جورابها و بوی بد پا شده و فرد را آزار می دهد. تمام اینها مشکلات بزرگی برای مردم هستند.

بوتاکس یکی از راههای درمان آن است. تأثیر آن تا 6 ماه به طور متوسط باقی می ماند. در انتهای بتدریج میزان تعریق به حالت قبل بر می گردد.

اگر بوتاکس در زیر بغل که نقطه حساسی است بکار رود معمولاً دردی ندارد اما هنگام استفاده در پاها و دستها ممکن است کمی دردناک باشد. هر چند ما با استفاده از کرم بیحسی قبل از شروع کار، کاین مشکل راحل می کنیم.